Dinleyici Temsilcisi: Veli Doğan
telefon numarası: 0422 323 00 33


1968 Malatya doğumlu olup,1991 yılında Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldu. 1991 yılında SMMM stajına başlayarak mesleğe adım atmıştır.1993-1998 yılları arasında Turizm Sektöründe yönetici olarak görev aldı. 1998 yılından itibaren S.M.M.M Faaliyetini sürdürmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.


ŞİRKET PROFİLİ
1993 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Mega, günümüze kadar yayıncılık alanında çeşitli başarılara imza atmıştır… Dinlenirlik oranları bakımından sürekli en üst sırada yer almasından dolayı topluma sosyal, kültürel ve eğitimsel alanlarda bir çok katkıda bulunmuştur.

    Teknik bakımdan yörenin en iyi radyo istasyonu olma özelliğiyle de Radyo Mega dinlenme oranlarını sürekli en üst seviyelerde tutmayı başarmıştır.
 
   Radyo Mega’nın teknik bazı özellikleri şöyledir:

  -Radyo Mega yayınlarında dünyanın saygın kuruluşu olan İtalyan rvr ‘nin vericilerini kullanmaktadır. Kullanılan verici, Radyo Mega’nın yayınlarını bölgenin tümüne sorunsuz iletebilmektedir.

  -Radyo Mega’nın stüdyosunda ve ana kumanda masasında kullanılan teknik cihaz ve programlar dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen radyo istasyonlarında kullanılmaktadır.

  -Radyo Mega; yayınlarında rds (radio data signal) sistemi kullanarak özellikle araç kullanıcılarına yazılı ve görsel olarak da ulaşmayı başarmıştır. Yayınlarını tüm dünyaya ulaştırabilmek amacıyla internet sitesini kuran Radyo Mega, internet üzerinden ilk kez canlı stüdyo görüntüsü de vererek farklılığını ortaya koymuştur.

    Radyo Mega, kendi binasını teknolojinin son ürünleriyle (güvenlik sistemleri, yayın izleme sistemleri, dijital yayın takip modülleri vs.)  donatmıştır.